Mass Steel - Süleymaniye / IRAK
Mass Cement - Süleymaniye / IRAK
Kireç Tuğla - Nevşehir / TÜRKİYE
.

Paket Arıtma Nedir ?

     Kompact bir model olarak tasarlanan, başka hiçbir arıtma ekipmanına ihtiyaç duymadan arıtma yapabilen sistemlere paket arıtma denmektedir. Maksimum verimlilikte ve kolay çalışabilmesi için tam otomatik dizayn edilen paket arıtma sistemlerinde PLC otomasyonu kullanılmaktadır. Kompact özelliği sebebiyle paket arıtma sistemi olarak isimlendirilmiştir. Uzun süre kullanıma uygun tasarımı sayesinde korozyona uğramadan arıtma ihtiyacını karşılamaktadır. Paket Arıtma Nedir ?

Paket arıtma sistemi nerelerde kullanılabilir?

Çok çeşitli sektörlerde kullanılabilecek bir sistem olan paket arıtma teknolojisi, karbon çelikten imal edilen uzun ömürlü teknolojidir. Siteler, askeri üsler, çeşitli tesisler, kamplar, AVM ve hastaneler, okullar ve daha birçok yerde kullanılabilecek işlevselliğe sahiptir.

Paket arıtma sistemleri sürekli çalışır durumda olduğu sürece herhangi bir kötü koku söz konusu olmaz. Sistemde yer alan bakteriler organik maddeleri inorganik maddelere çevirerek doğadaki dönüşümü sağlarlar. Kaliteli arıtma sistemi

Paket arıtma sistemi zorunluluğu olan yerler neresidir?

Paket arıtma sistemlerinin kullanımın zorunlu olduğu yerler vardır. Altyapısı bulunmayan yerlerde paket arıtma sistemlerinin kullanımı zorunludur. Atıksu arıtım sorununun uygun bütçelerle gidermek içinde en uygun sistem paket arıtma teknolojisidir.

Paket arıtma üniteleri kapasiteye göre paralel bağlanabilen ilave üniteler ve kısımlardan oluşmaktadır. Kompact olarak tasarlanmış olan bu sistemler kolayca taşınabilen ve kurulumu yapılabilen sistemlerdir.