Mass Steel - Süleymaniye / IRAK
Mass Cement - Süleymaniye / IRAK
Kireç Tuğla - Nevşehir / TÜRKİYE
.

Arsimak

  Arsimak Grup bünyesinde 2006 yılından itibaren faaliyet gösteren ARSİMAK ARITMA SİSTEMLERİ proje firması olarak olarak başlayan ticari öyküsünü bugün “Paket Arıtma” olarak tanımlanan Kompakt Biyolojik Paket Atıksu Arıtma Üniteleri pazarınn lider üreticisi olarak sürdürmektedir. Aynı zamanda Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan ve Irak’ta bu ürün segmentinde en çok tercih edilen Türk firması konumundadır.

Pazarda kalitesini ispat eden Arsimak Arıtma Sistemlerinin CE TSEK belgeleri ile birlikte üretim hizmet süreçleri ve çalışma koşullarımız dünyanın en saygın denetim kuruluşlarından SGS tarafından denetlenmekte olup süreç ve ürün kalitesi tescil edilmiştir. Bu kapsamda firmamız ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001 belgelerine sahiptir.

2013 yılı başında Irak ofisini açan firmamız bölgedeki müşterilerine lokal hizmet verme imkanına kavuşmuş ve bölgedeki konumunu güçlendirmiştir.

Firmamız 2013 yılı sonu itibari ile toplam cirosunun % 55’i ihracat gelirlerinden oluşmakta olup bu oranın 2014 te % 70 olması hedeflenmektedir.

Bölgesel marka olma vizyonu ile bölgesel pazarda güçlenen firmamız kalitenin bir zorunluluk olduğu bilinci ile sürekli gelişimi esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Paket Arıtma, Paket Arıtma Üniteleri, Evsel Atıksu Arıtma, Biyolojik Arıtma, Paket Arıtma Sistmleri, Proseptic Paket Atıksu Arıtma Üniteleri